شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران

درباره ی صنایع ایران

شرکت سرمایه گذاری صنایع ایران در سال 1992 به صورت شرکت سهامی عام تاسیس گردید. هدف از تاسیس شرکت افزایش فرصت های سودآوری از طریق جمع آوری و یکپارچه نمودن سرمایه های خرد و سپس سرمایه گذاری در کلاس های مختلف دارایی در بازار سرمایه می باشد. در حال حاضر شرکت در لیست شرکت های پذیرفته شده در بازار فرابورس ایران قرار دارد.

شرکت کارگزاری بورسیران

شرکت کارگزاری بورسیران (سهامی خاص) در اردیبهشت سال 1373 تأسیس گردیده و از تاریخ مزبور شروع به فعالیت نموده است. موضوع فعالیت شرکت بورسیران به طور کلی مشتمل بر خدمات کارگزاری در بورس اوراق بهادار، اداره امور سرمایه‌گذاری برای اشخاص و همچنین ارائه خدمات مالی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری می‏باشد. در حال حاضر سرمایه شرکت 200 میلیارد ریال می باشد. تعداد دفاتر و شعب کارگزاری بورسیران مشتمل بر 24 ایستگاه معاملاتی اوراق بهادار در سطح کشور، 12 ایستگاه معاملاتی در تهران، 7 شعبه پذیرش در 7 شهر و 3 تالار اختصاصی می باشد.

شرکت شیمی صنعت فرزان

شرکت شیمی صنعت فرزان در سال 2003 تاسیس گردید. این شرکت تولید کننده روغن موتور، روانکارهای صنعتی و خودرو می‌ باشد. در حال حاضر شرکت فعالیت خود را در زمینه‌های تولیدی دیگری نظیر محصولات ضدیخ، شیشه شوی، مایعات خنک کننده و سایر شوینده ‌های صنعتی گسترش داده است.

شرکت سبدگردان سورین

شرکت سبدگردان سورین (سهامی خاص) در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۳ طی شماره ۵۷۸۱۵۰ و به شناسه ملی ۱۴۰۱۰۰۴۸۱۶۰ در اداره ثبت شرکت‏‎ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید. همچنین این شرکت به عنوان نهاد مالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ طی شماره ۱۱۸۴۷ نزد سازمان بورس و اوراق بهادار نیز به ثبت رسیده است. سرمایه ثبتی شرکت در زمان تأسیس ۴۰ میلیارد ریال بوده که تماماً توسط مؤسسین آن پرداخت گردیده است. در حال حاضر شرکت سبدگردان سورین مدیریت حدود ۳,۰۰۰ میلیارد ریال منابع را بر عهده دارد.